اکادمی اسکار نامزد های اولیه ۹ بخش را معرفی کرد !

اخبار هنری:

هیئت داوران در تاریخ 15 March برابر با ۲۵ اسفند، لیست نهایی تمام نامزدهای اسکار ۲۰۲۱ را منتشر میکندو مراسم اصلی نیز در 25 April برابر با ۵ اردیبهشت برگزار خواهد شد.

بهترین فیلم بین‌المللی

– فیلم Sun نماینده ایران
– فیلم ?Quo Vadis, Aida نماینده بوسنی
– فیلم The Mole Agent نماینده شیلی
فیلم Charlatan نماینده جمهوری چک
– فیلم Another Round نماینده دانمارک
– فیلم Two of Us نماینده فرانسه
– فیلم La Llorona نماینده گواتمالا
– فیلم Better Days نماینده هنگ کنگ
– فیلم Night of the Kings نماینده ساحل عاج
– فیلم I’m No Longer Here نماینده مکزیک
– فیلم Hope نماینده نروژ
– فیلم Collective نماینده رومانی
– فیلم !Dear Comrades نماینده روسیه
– فیلم The Man Who Sold His Skin نماینده تونس
– فیلم A Sun نماینده تایوان

بهترین جلوه‌های ویژه

– فیلم Tenet
– فیلم The One and Only Ivan
– فیلم Birds of Prey
– فیلم Bloodshot
– فیلم Love and Monsters
– فیلم The Midnight Sky
– فیلم Mank
– فیلم Mulan
– انیمیشن Soul
– فیلم Welcome to Chechnya

بهترین موسیقی متن اورجینال

– فیلم Tenet
– فیلم News of the World
– فیلم Ammonite
– فیلم Blizzard of Souls
– فیلم Da 5 Bloods
– فیلم The Invisible Man
– فیلم Jingle Jangle: A Christmas Journey
– فیلم The Life Ahead
– فیلم The Little Things
– فیلم Mank
– فیلم The Midnight Sky
– فیلم Mulan
– فیلم The Trial of the Chicago 7
– انیمیشن Soul
– فیلم Minar

بهترین فیلم مستند

– مستند All In: The Fight for Democracy
– مستند Boys State
– مستند Collective
– مستند Crip Camp
– مستند Dick Johnson Is Dead
– مستند Gunda
– مستند MLK/FBI
– مستند The Mole Agent
– مستند My Octopus Teacher
– مستند Notturno
– مستند The Painter and the Thief
– مستند 76 Days
– مستند Time
– مستند The Truffle Hunters
– مستند Welcome to Chechnya

بهترین فیلم مستند کوتاه

– فیلم Abortion Helpline, This Is Lisa
– فیلم Call Center Blues
– فیلم Colette
– فیلم A Concerto Is a Conversation
– فیلم Do Not Split
– فیلم Hunger Ward
– فیلم Hysterical Girl
– فیلم A Love Song for Latasha
– فیلم The Speed Cubers
– فیلم ?What Would Sophia Loren Do

بهترین انیمیشن کوتاه

-انیمیشن Burrow (محصول Pixar)
-انیمیشن Genius Loci
-انیمیشن If Anything Happens I Love You
-انیمیشن Kapaemahu
-انیمیشن Opera
-انیمیشن Out
-انیمیشن The Snail and the Whale
-انیمیشن To Gerard
-انیمیشن Traces
-انیمیشن Yes-People

بهترین فیلم کوتاه
-فیلم Bittu
-فیلم Da Yie
-فیلم Feeling Through
-فیلم The Human Voice
-فیلم The Kicksled Choir
-فیلم The Letter Room
-فیلم The Present
-فیلم Two Distant Strangers
-فیلم The Van
-فیلم White Eye

بهترین گریم
-فیلم Birds of Prey
-فیلم Jingle Jangle: A Christmas Journey
– فیلم Hillbilly Elegy
– فیلم Emma
– فیلم Mank
– فیلم The Glorias
– فیلم The Little Things
– فیلم One Night in Miami
– فیلم Ma Rainey’s Black Bottom
– فیلم Pinocchio

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید