کرم محمدی: وقتی حرفی برای گفتن نداری بهتر است که سکوت کنی

اکرم محمدی بازیگر تئاتر ، سینما و تلویزیون در گفت و گو با رادیو نمایش از نحوه انتخاب نقش در بازیگری گفت.

این هنرمند در گفت و گو با برنامه «استودیو هشت» رادیو نمایش در مورد نحوه انتخاب نقش هایش گفت : همیشه تلاشم بر این بوده که کارهایی که انجام می دادم شاخص باشد و این اعتقاد را دارم که وقتی حرفی برای گفتن نداری بهتر است که سکوت کنی ، حالا زمانی که گروهی دور هم جمع می شوند و قرار می شود کاری را انجام دهند ، باید قطعا حرفی برای گفتن داشته باشند که آن حرف یا کار ماندگار شود.
وی در ادامه در مورد نحوه آغاز به کارِ بازیگری اش افزود : من قبل از اینکه وارد کار تصویر شوم ، تئاتر کار می کردم و بعد از آن اولین کار تصویری ام قبل از فیلم مادر ، فیلم همه یک ملت بود .
محمدی همچنان در مورد کلید موفقیتش در زمینه بازیگری عنوان کرد : اگر قرار است کار کنید و در کارتان ماندگار شوید ، همیشه گزیده کار باشید ،حتی اگر این مورد باعث کم کار شدن شما شود .
وی افزود: در حیطه بازیگری ، یک بازیگر می تواند تصمیم بگیرد که اگر در پروژه ای حرفی برای گفتن ندارد آن را قبول نکند و مشارکتی نداشته باشد، بنابراین توجه به این مسئله رمز موفقیت و ماندگاریِ آن بازیگر است .
محمدی در مورد سریال پدرسالار گفت : این کار برآمده از فرهنگ و سنت خانواده ایرانی بود و چیزی که برای من باعث خاطره انگیز بودن و ماندگاری این سریال شده بود ، همذات پنداری مردم با شخصیت های سریال بود، چون تمام شخصیت های این سریال در زندگی واقعی افراد نمود پیدا کرده بود .
وی در پایان در مورد نحوه انتخاب شدنش برای مجموعه خانه سبز در نقش مادر علی کوچولو نیز توضیح داد: من در این مجموعه و برای بازی در این نقش در کنار دوستان هنرمندم از جمله زنده یاد خسرو شکیبایی ، زنده یاد نادره خیرآبادی و…دعوت شدم و موردی که در این سریال برایم جالب و همین طور متفاوت از سریال پدر سالار بود ، این بود که به نوعی این سریال هم حرف دلِ مردم بود و اینکه در تمام قسمت های خانه سبز صحبت هایی می شد که شاید گفتن شان سخت و همین طور برای خانواده ها چالش برانگیز بود، اما من مطمئنم که این سریال در زندگی خیلی از خانواده ها تاثیر گذاشته و باعث رشد جامعه شده بود .

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید