اخبار هنری:
بهترین فیلم بریتانیایی
-فیلم Calm With Horses
-فیلم The Dig
-فیلم The Father
-فیلم His House
-فیلم Limbo
-فیلم The Mauritanian
-فیلم Mogul Mowgli
-فیلم Promising Young Woman = برنده
-فیلم Rocks
-فیلم Saint Maud
بهترین فیلم سال
-فیلم The Father
-فیلم The Mauritanian
-فیلم Nomadland = برنده
-فیلم Promising Young Woman
-فیلم The Trial of the Chicago 7
بهترین انیمیشن
– انیمیشن Onward
– انیمیشن Soul = برنده
– انیمیشن Wolfwalkers
بهترین کارگردانی
– توماس وینتربرگ Another Round
– شنون مورفی Babyteeth
– لی آزاک چانگ Minari
– ژائو کلوییNomadland = برنده
– جاسمیلا اوبانیچ Quo Vadis, Aida?
– سارا گاورون Rocks
بهترین بازیگر مرد
– ریز احمد Sound of Metal
– چدویک بوسمن – Ma Rainey’s Black Bottom
– آدرش گرو The White Tiger
– آنتونی هاپکینز The Father = برنده
– مدس میکلسن Another Round
– طاهر رحیم – The Mauritanian
بهترین بازیگر زن
– بوکی باکرایی Rocks
– رادا خالی The Forty-Year-Old Version
– ونسا کربیPieces of a Woman
– فرانسیس مکدورمند Nomadland = برنده
– وونمی موساکو His House
– آلفره وودارد Clemency
بهترین بازیگر زن در نقش مکمل
– نیام الگار – Calm With Horses
– کوثر علی- Rocks
– ماریا بالکوا – Borat Subsequent Moviefilm
– دومینیک فیش بک – Judas and the Black Messiah
– اشلی مادکو – County Lines
– یون یاه جونگ – Minari = برنده
بهترین بازیگر مرد در نقش مکمل
-دنیل کولویا Judas and the Black Messiah = برنده
– باری کیوگان Calm With Horses
-آلن کیم Minari
– لسلی اودوم جونیور One Night in Miami
– کلارک پیترز Da 5 Bloods
– پل رچی Sound of Metal
بهترین فیلم اولی توسط یک نویسنده،کارگردان و یا تهیه کننده بریتانیایی
-فیلم His House = برنده
-فیلم Limbo
-فیلم Moffie
-فیلم Rocks
-فیلم Saint Maud
بهترین فیلم غیر انگلیسی زبان
-فیلمAnother Round = برنده
-فیلم Dear Comrades!
-فیلمLes Misérables
-فیلمMinari
-فیلمQuo Vadis, Aida?
بهترین فیلمنامه اورجینال
-فیلمAnother Round
-فیلمMank
-فیلمPromising Young Woman = برنده
-فیلمRocks
-فیلمThe Trial of the Chicago 7
بهترین فیلمنامه اقتباسی
-فیلم The Dig
-فیلمThe Father = برنده
-فیلمThe Mauritanian
-فیلمNomadland
-فیلمThe White Tiger
بهترین موسیقی متن
-فیلم Mank
-فیلم Minari
-فیلم News of the World
-فیلم Promising Young Woman
-انیمیشن Soul = برنده
بهترین فیلمبرداری
-فیلم Judas and the Black Messiah
-فیلم Mank
-فیلم The Mauritanian
-فیلم News of the World
-فیلم Nomadland = برنده
بهترین طراحی لباس
-فیلم Ammonite
-فیلم The Dig
-فیلم Emma
-فیلم Ma Rainey’s Black Bottom = برنده
-فیلم Mank
بهترین تدوین
-فیلم The Father
-فیلم Nomadland
-فیلم Promising Young Woman
-فیلم Sound of Metal = برنده
-فیلم The Trial of the Chicago 7
بهترین طراحی صحنه
-فیلم The Dig
-فیلم The Father
-فیلم Mank = برنده
-فیلم News of the World
-فیلم Rebecca
بهترین گریم و آرایش مو
-فیلم The Dig
-فیلم Hillbilly Elegy
-فیلم Ma Rainey’s Black Bottom = برنده
-فیلم Mank
-فیلم Pinocchio
بهترین صدا
-فیلم Greyhound
-فیلم News of the World
-فیلم Nomadland
-فیلم Soul
-فیلم Sound of Metal = برنده
بهترین جلوه های ویژه
-فیلم Greyhound
-فیلم The Midnight Sky
-فیلم Mulan
-فیلم The One and Only Ivan
-فیلم Tenet = برنده
بهترین انتخاب بازیگران
-فیلم Calm With Horses
-فیلم Judas and the Black Messiah
-فیلم Minari
-فیلم Promising Young Woman
-فیلم Rocks = برنده
بهترین فیلم کوتاه بریتانیایی
-فیلم Eyelash
-فیلم Lizard
-فیلم Lucky Break
-فیلم Miss Curvy
-فیلم The Present = برنده
بهترین انیمیشن کوتاه بریتانیایی
-انیمیشن The Fire Next Time
-انیمیشن The Owl and The Pussycat = برنده
-انیمیشن The Song of a Lost Boy
آنگ لی کارگردان فیلم های تحسین شدهی Life Of Pi، Brokeback Mountain ،Lust, Caution و Crouching Tiger, Hidden Dragon جایزهی افتخاری بفتا را برای یک عمر دست آورد های هنری در فیلم دریافت کرد.
‼️درحال به روز رسانی