جمعه, اسفند 11, 1402
خانهاخباراصغر فرهادی رئیس هیأت داوران پانزدهمین جشنواره فیلم‌های مستقل اروپایی «Les Arcs»...

اصغر فرهادی رئیس هیأت داوران پانزدهمین جشنواره فیلم‌های مستقل اروپایی «Les Arcs» شد

به گزارش اخبار هنری ، اصغر فرهادی سینماگر ایرانی به عنوان رئیس هیأت داوران ‎پانزدهمین جشنواره فیلم‌های مستقل اروپایی «Les Arcs»در کنار دیگر داوران از کشور فرانسه، فیلم های اروپایی بخش مسابقه این رویداد سینمایی را داوری می کند.
همچنین در شهر محل برگزاری این رویداد، طی مراسمی ستاره ای با نام این کارگردان برگزیده اسکار، رونمایی شد.
‎در این جشنواره فیلم‌هایی از سینمای مستقل اروپا به نمایش در می‌آید و مسترکلاس هایی با حضور سینماگرانی چون روبن استلوند، ایزابل هوپر، برنیس بژو و…برگزار می‌شود.
فیلم سینمایی «گذشته» ساخته فرانسوی‌زبان فرهادی با بازی برنیس بژو نیز در این جشنواره به نمایش گذاشته می‌شود.
هدف این جشنواره ترویج سینمای اروپا از طریق نمایش فیلم های مستقل اروپایی است که کمتر به خارج از مرزهایشان صادر شده‌اند و همچنین تلاش در جهت ایجاد بازار فیلم اروپایی از طریق برگزاری نشست‌های حرفه‌ای با فعالان اصلی صنعت فیلم اروپا اعلام شده است.
‎پانزدهمین جشنواره فیلم‌های مستقل اروپایی «Les Arcs» از تاریخ ۱۶ تا ۲۳ دسامبر (۲۵ آذر تا دوم دی ماه) در منطقه بورگ-سن-موریس در رشته کوههای آلپ برگزار می گردد

اخبار هنریhttps://artnewspress.com
با استعانت از خداوند متعال و جمعی از دوستان هنر سینما، اولین پایگاه خبری سینمایی چند زبانه ، در اسفند 97 به صورت آزمایشی و در تاریخ 4 اردیبهشت 98 مصادف با نیمه شعبان و میلاد مهدی (عج) افتتاح و تامین محتوا گردید. هدف از افتتاح این پایگاه خبری ایجاد تعامل بین فرهنگ کشورها و دوستداران و علاقه مندان اخبار سینما، اطلاع رسانی جشنواره ها و فستیوال‌های سینمایی در ایران و جهان می باشد ، ما و تیم خبری بر این باور هستیم هنر مرز نمی‌شناسد،
اخبار مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مطالب مرتبط