اولین تریلر فیلم پر خرج و مهیج 150 میلیون دلاری نتفلیکس تخت عنوان Six Underground با حضور رایان رینولدز (Ryan Reynolds) و البته پیمان معادی منتشر شد!

اخبار هنری: «۶ زیرزمینی» (6 Underground) تازه‌ترین فیلم مایکل بی کارگردان مطرح هالیوودی است. بی که تقریبا یک دهه گذشته را صرف ساخت سری فیلم‌های پرفروش «ترنسفورمرز» کرده است،‌ با «۶ زیرزمینی» به سبکی از فیلم‌سازی برگشت که مورد علاقه‌اش است.

در این فیلم که نقش اصلی آن را رایان رینولدز بازی می‌کند، پیمان معادی هم در فهرست بازیگران است. داستان فیلم هم درباره ۶ فرد ثروتمند است که مرگ خود را صحنه‌سازی می‌کنند و پس از آن با تشکیل یک گروه به نبرد تبهکاران بدنام می‌روند.

فیلمنامه این اثر اکشن پر حادثه را پل ورنیک و رت ریس نوشته‌اند که نوشتن فیلمنامه «ددپول» را در کارنامه دارند.

مایکل بی کارگردان فیلم «پسران بد» می‌گوید با این فیلم به دوران قدیمش برگشته و یک اکشن بامزه ساخته است. چه از سینمای بی خوشمان بیاید چه خوشمان نیاید،‌ نمی‌توان از توانایی‌های فنی بالای این کارگردان برای خلق یک فیلم درجه یک در این سبک پرطرفدار سینمایی چشم‌پوشی کرد.

این فیلم ۱۲۵ میلیون دلاری برای نتفلیکس ساخته شده است و مشخص نیست که اکران سینمایی داشته باشد اما از ۲۲ آذر (۱۳ دسامبر) منتشر می‌شود.

تاریخ پخش: 22 آذر

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید