نمایش اولین انیمیشن وی آر هورخش در سیگراف آسیا

اخبار هنری : انیمیشن کوتاه «اچ 2 هوپ»، اولین انیمیشن وی آر استودیو هورخش در سیگراف آسیا نمایش داده می‌شود.

انیمیشن کوتاه «اچ 2 هوپ»، اولین انیمیشن سه بعدی وی آر (واقعیت مجازی) استودیو هورخش با کارگردانی مشترک اشکان رهگذر و نگین خواجه‌ای در بخش وی آر سیزدهمین دوره نمایشگاه و کنفرانس سیگراف آسیا که در این دوره در کشور کره جنوبی برگزار می‌شود، به نمایش در می‌آید.
طلا پربها پدید آورنده این انیمیشن کوتاه است که با مشارکت 20 کودک و نوجوان 5 تا 14 سال قصه‌ای درباره اهمیت آب روایت می‌کنند.
عوامل اصلی این انیمیشن عبارتند از: پدید آورنده: طلا پربها، کارگردان: اشکان رهگذر و نگین خواجه‌ای، مشارکت‌کنندگان: الها بردایی، روژین تنباکوچی مقدم، پارسا جهانگانی، دانا جهانگانی، نقره محبوب، ویسا حریری‌نیا، ارشک دولت آبادی، سوشیانس رزاقی، آوین انصاری، نیکی ساشا جوادی، سبا حاجی قاسمعلی، سام گلابیان، رسا اسلامی، یاس طباطبایی، موگه عاملی موسوی، سام بختیار سنجابی، رادین مؤمنی، تارا معروف سقاخانه، باران اسماعیلی پویا، آلما آینه‌ساز، طراحی صدا و موسیقی: مانی مزکی و جهانیار قربانی، سوپروایزر سه بعدی: مهدی شرکت معصوم، کامپوزیت: نگار صدری و مشاور رسانه‌ای: زهرا نجفی. تولید شده در استودیو هورخش.
SIGGRAPH یکی از سازمان‌های معتبر علمی تحت نظر ACM است که با محوریت گرافیک کامپیوتری و هنرهای دیجیتال (هم در بخش فنی و هم هنری) از سال 1969 فعالیتش را آغاز کرده و در قالب کنفرانس‌های علمی و نمایشگاه‌های تخصصی گرافیک کامپیوتری سالانه در یکی از شهرهای آمریکا، کانادا و یکی از کشورهای منطقه آسیا در حال فعالیت و گردش است.
سیزدهمین رویداد سالانه سیگراف آسیا 2020 از 14 تا 23 آذر (4 تا 13 دسامبر) در کشور کره برگزار می‌شود.

سیدرضا اورنگ

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید