شنبه, آوریل 13, 2024
خانهاخبارپایان پروسه تولید فیلم Avatar 3 پس از ۴ سال

پایان پروسه تولید فیلم Avatar 3 پس از ۴ سال

جیمز کامرون در تازه‌ترین سخنان خود به پایان کار بر روی ۳ گانه فعلی فرنچایز سینمایی Avatar اشاره کرده است. علی‌رغم این که فاصله زمانی بین اکران فیلم‌های اول و دوم معادل ۱۳ سال برآورد می‌شود اما جیمز کامرون اطمینان داده که پروسه تولید فیلم سوم تقریباً به پایان رسیده و پیشرفت تکنولوژی کار تیم وی را آسان کرده کرده است. او در جریان مصاحبه با خبرگزاری اسکرین‌رنت اعلام نموده که:
“فیلم تقریباً آماده است. تنها ۲ الی ۳ درصد از پروسه تولید باقی مانده که به زودی آن را انجام خواهیم داد. در سمت مقابل اما حدود یک چهارم از Avatar 4 ا تکمیل نموده‌ایم. مشغول کار بسیار بزرگی هستیم که به تک تک ثانیه‌ها نیاز داریم. فناوری در دنیای امروز به جایی رسیده که واقعاً به آن نیاز داشتیم و به همین دلیل سالیان گذشته را مشغول تکمیل پروژه‌هایی بودیم که هرچه به جلو آمدیم، روند کار ما راحت‌تر شده است. فرایندی که مشغول به انجامش هستیم بسیار خلاقانه و هنری بوده و هزاران نفر به مانند یک تیم ارکستر سعی و تلاش خود را به کار گرفته تا بهترین نتیجه ممکن را رقم بزنند.”

حمید تورانپور

اخبار هنریhttps://artnewspress.com
با استعانت از خداوند متعال و جمعی از دوستان هنر سینما، اولین پایگاه خبری سینمایی چند زبانه ، در اسفند 97 به صورت آزمایشی و در تاریخ 4 اردیبهشت 98 مصادف با نیمه شعبان و میلاد مهدی (عج) افتتاح و تامین محتوا گردید. هدف از افتتاح این پایگاه خبری ایجاد تعامل بین فرهنگ کشورها و دوستداران و علاقه مندان اخبار سینما، اطلاع رسانی جشنواره ها و فستیوال‌های سینمایی در ایران و جهان می باشد ، ما و تیم خبری بر این باور هستیم هنر مرز نمی‌شناسد،
اخبار مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

مطالب مرتبط