اولین تصویر از devs سریال جدید کارگردان Annihilation

اخبار هنری: شبکه تلویزیونی FX از اولین تصویر سریال DEVS رونمایی کرد.

اولین عکس از سریال پیش بینی شده الکس گارلند (Alex Garland)، کارگردان فیلم های نابودی (Annihilation) و فراماشین (Ex Machina) منتشر شد که گارلند وظیفه کارگردانی این سریال را بر عهده دارد.

سریال DEVS به عنوان یک تریلر تعلیق پیشرفته در مورد یک مهندس نرم افزار جوان که در مورد بخش توسعه پنهانی کارفرمای خود تحقیق می کند، ساخته شده است که این فرد معتقد است که آنها پشت قتل پسرش بوده اند. این خبر همراه با این افشا شد که سریال DEVS پرده برداری بزرگ خود را در کامیک کان نیویورک در ۵ اکتبر برگزار خواهد کرد.

در گفتگوی پانل با گارلند، آلن رایش (Allon Reich) تهیه کننده اجرایی، و بازیگرانی چون: سونویا میزونو (Sonoya Mizuno)، جین ها (Jin Ha)، کیلی اسپینی (Cailee Spaeny)، کارل گلاسمن (Karl Glusman) و الیسون پیل (Alison Pill) گزارش داد که در این سریال نگاهی دزدکی و تفریحی منحصر به فرد ارائه می دهد، و احتمالاً می توانیم انتظار داشته باشیم که اولین تریلر در کامیک کان نیویورک منتشر شود.

سریال DEVS هشت قسمت دارد، گارلند فیلمنامه را نوشته و کارگردانی کرده است، ساختن این یک قطعه با لذت و استبدادی از محتوای تلویزیون، به نظر می رسد که این یک سریال خوب برای تلویزیون باشد.

جالب است که در پس از فیلم نابودی – یکی از جاه طلب ترین فیلم های سال ۲۰۱۸ – گارلند به سوی تلویزیون رفت اما مطمئناً نام تجاری او در ساخت فیلم های منحصر به فرد برای ساخت فیلم های بزرگ سخت تر و سخت تر می شود.

شخصیت اصلی این سریال با هنرپیشگی میزونو در اولین تصویر دیده می شود. قرار است سریال DEVS در سال ۲۰۲۰ از شبکه تلویزیونی FX پخش شود.

 

منبع : آریامووی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید