نگاهی به فیلم In the Tall Grass اقتباسی دیگر از کتاب های استفن کینگ!

, نگاهی به فیلم In the Tall Grass اقتباسی دیگر از کتاب های استفن کینگ!, اخبار هنری, اخبار هنری

اخبار هنری : وقتی در جایی که فیلم به آنچه به نظر می رسید نتیجه نهایی آن است می رسد، من متوجه شدم هنوز نیم ساعت دیگر از آن باقی مانده است. در این مرحله یک سکانس گروتسک، عجیب و بی تناسب در فیلم وجود دارد که شامل کودک بکی می شود که ممکن است برخی از بیننده ها را در سکوت مطلق فرو ببرد و یک نمایش که یک پایان خوب را رقم زده است ، اما از اینجا تا زمانی که به پایان واقعی فیلم برسید ، احتمالاً احساس کمبود و حتی سردرگمی خواهید کرد.

فیلم IN THE TALL GRASS سعی می کند یک سناریوی جذاب و ترسناک را در یک محدوده مشخص با تصاویر زیبا و خوفناک به بیننده ارائه کند، ولی داستان با قوانین خودش ماجرا را خنثی می کند و به آن پایانی که انتظارش را داشت ختم نمی شود. البته در طول این اثر چند صحنه خوب و ترسناک نصیبتان می شود که جالب اجرا شده اند. مطمئناً فیلم IN THE TALL GRASS باعث می شود که شما از قدم زدن در هر نوع پوشش گیاهی که نمی توانید راه خود را برای خروج از آن مشاهده کنید ، فراری و محتاط باشید ، اما فیلم نتوانسته از چنین فرضیه ای قدرتمند به درستی استفاده کند. این فیلمی است که به اندازه کافی جاه طلبانه نیست و در نهایت باعث می شود کاملاً عمومی و سطحی باشد. اما دیدن یک باره این فیلم را به شما پیشنهاد می کنم.

خلاصه داستان: وقتی که خواهر و برادرهای بکی و کال ، فریادهای پسری جوانی را که در میادین چمن بلند گمشده است را می شنوند، تلاش میکنند که او را نجات دهند ، اما با یک نیروی شرورانه که به سرعت آنها را از هم جدا می کند ، روبرو شده و گرفتار می شوند. آنها از دنیا فاصله گرفته و قادر به فرار از چنگال محکم او نیستند ، آنها به زودی متوجه می شوند که تنها چیزی که بدتر از گم شدن است پیدا شدن است. این فیلم بر اساس رمان استفان کینگ و جو هیل ساخته شده است…

منبع : آریامووی – امیر پریمی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید