امیر جدیدی شخصیت محبوب توییتر/ از کاربران ایرانی تا طرفدران غیر ایرانی

امیر جدیدی شخصیت محبوب توییتر/ از کاربران ایرانی تا طرفدران غیر ایرانی
امیر جدیدی شخصیت محبوب توییتر/ از کاربران ایرانی تا طرفدران غیر ایرانی

اخبار هنری: به گزارش سینمادیلی بعد از اکران فیلم «قهرمان» در جشنواره کن بسیاری از کاربران توییتر در محل جشنواره کن به نقش مهم و موثر امیر جدیدی در این فیلم پرداختند و بسیاری دیگر از کاربران هم از تیپ و لباس او تعریف کردند. در کنار صدها کاربر ایرانی که درباره جدیدی نوشته‌اند کاربران دیگر کشورها درباره این بازیگر توییت کرده‌اند.

🔹در میان این نظرات نظرهای مختلفی در مورد جدیدی بوده از جمله کاربرانی که گفته اند: جدیدی وزن فیلم را به طور خاص حمل می‌کند، بازیگری که با بازی چند لایه‌ای بسیار جذاب است و تماشای لذت بسیار دارد. کاربر دیگری از کشف امیر جدیدی به عنوان یک بازیگر خوش‌تیپ ابراز خوشحالی کرده است.

🔹گرگوری الود نویسنده سایت پلی لیست در توییتی نوشته: «امیر جدیدی در فیلم جدید اصغر فرهادی حیرت انگیز است و عملا فیلم را بارها و بارها به اوج می‌برد. واقعا اگر فیلم در اسکار سال بعد حضور نداشته باشد شوکه می‌شوم. کاربر دیگری نوشته: «برای من بسیار جالب است که ایران و کن به ما امیر جدیدی را بخشیده.»

🔹برخی کاربران هم به شانس جدیدی برای جایزه اشاره کرده اند و نوشته اند: ممکن است امیر جدیدی شانس جایزه باشد؟ خیلی دوست دارم که بازی‌ای از فیلم فرهادی بتواند احتمال جایزه داشته باشد.

🔹کاربر دیگری نوشته: بازی امیر جدیدی در قهرمان را به شانس جایزه دریافت جایزه بازیگری اضافه کنید! کاربر دیگری گفته: سینمای فرهادی با قهرمان مثل همیشه جذاب و حیرت آور است مخصوصا درباره جامعه ایران. امیر جدیدی یکی از بهترین بازیگران بخش مسابقه است و پتانسیل بردن جایزه دارد.»

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید