دومین سریال پیش درآمد و اسپین آف بازی تاج و تخت (Game of Thrones) براساس خاندان تارگرین در دست ساخت است

به گزارش سعید عدالتی نیک از اخبار هنری: ماه گذشته بود که مراحل فیلمبرداری و تولید قسمت پایلوت یا آزمایشی نسخه پیش درآمد سریال Game of Thrones به پایان رسید که انتظار می‌رود به‌زودی خبر سفارش یا عدم دستور ساخت این سریال اعلام شود. سریال پیش درآمد دیگری براساس دنیای وستروس در دست ساخت است. شبکه HBO به‌دنبال ساخت سریال پیش درآمد دیگری براساس بازی تاج و تخت است که منابع نزدیک به ورایتی تایید کردند برای ساخت این سریال قرار است از داستانی در کتاب Fire & Blood (آتش و خون) الهام گرفته شود. در کتاب‌های نغمه‌ای از یخ و آتش شاهد داستان‌های پادشاه‌های قبلی تارگرین مثل اگان فاتح یا اژدها، که اولین شاه تارگرین و حاکم هفت پادشاهی وستروس است نیز بودیم که اجداد دنریس تارگرین و جان اسنو بودند و حال شاهد به پایان رسیدن سریال Game of Thrones و بسته شدن پرونده نوادگان آن‌ها هستیم.

وظیفه نوشتن فیلمنامه قسمت پایلوت دومین سریال پیش درآمد بازی تاج و تخت قرار است بر عهده جرج آر آر مارتین، خالق دنیای وستروس و رایان کندال، نویسنده آثاری چون سریال Colony (کلونی)، فیلم Hercules (هرکولز) و فیلم Rampage (رمپیج) باشد و اتفاقات این سریال قرار است ۳۰۰ سال پیش از حوادث سریال اصلی رخ دهد و تمرکز آن روی شروع و پایان خاندان تارگرین خواهد بود که در واقع قرار است شاهد نمایش داستان A Dance with Dragons (رقص اژدهایان) که جنگ داخلی خاندان تارگرین بود، نیز در سریال باشیم. شبکه HBO تاکنون واکنش رسمی به این خبر نداشته، اما مارتین پیش از این در بلاگ شخصی خود به وجود چنین سریالی اشاره کرده بود و ظاهرا او و کندال نوشتن فیلمنامه آن را از مدت‌ها پیش شروع کرده‌اند.

در اولین سریال پیش درآمد Game of Thrones شاهد نقش آفرینی بازیگرانی چون نائومی واتس، جاش وایت هاوس، نائومی آکی، دنیس گاف، جیمی کمپل باور، شیلا اتیم، ایوونا جرمیا، جورجیا هنلی، الکس شارپ، میراندا ریچاردسون، توبی رگبو، مارکوئس رودریگز، جان سیم، ریچارد مک‌کیب، جان هفرنان و دیکسی اگیرکس، هستیم که اتفاقات سریال حدود ۱۰ هزار سال قبل از اتفاقات سریال اصلی و در دوران طلایی عصر قهرمانان جریان دارد که در آستانه ورود به ‌تاریک‌ترین دوران وستروس است که در این سریال شاهد منشا وایت واکرها و خاندان استارک خواهیم بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید